Apmokėjimas

AB SEB Bankas yra oficialus MANOPILIS.LT mokėjimo sprendimų teikėjas. Tai užtikrina ypatingą saugumą ir greitį.

Atsiskaityti už mūsų prekes galite šiais būdais:

  • Internetine bankininkyste
  • Kreditine ar debetine kortele
  • Bankiniu pavedimu

Atsikaitymas naudojantis Lietuvos bankų interneto bankininkystės paslaugomis

Atsiskaitymo būdas, kuomet už prekes mokate iš karto, jungdamiesi prie interneto banko. AB SEB bankas atsakingas už mokėjimo iniciavimą ir saugų pinigų suvaldymą. Mokėjimas už pasirinktas prekes bus atliktas į AB SEB bankas sąskaitą, ir iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą Pardavėjui.

Atsiskaitymas kortele

Už prekes galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA ir MasterCard kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę.

Suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, AB SEB bankas nuo jos sąskaitos iš karto nuskaitys užsakymo sumą ir perves ja Pardavėjui.

Bankinis pavedimas

Jeigu aukščiau išvardinti būdai nėra tinkami, galite atlikti bankinį pavedimą rankiniu būdu ir tiesiog pervesti nurodytą sumą tiesiai mums į sąskaitą. Informaciją apie tai gausite užsakymo metu pasirinkę šį apmokėjimo būdą.


Pasirinkite Jums patogiausią būdą atsiskaityti, jei iškils problemų – susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

Prekės bus suruoštos per 1d.d. gavus apmokėjimą. Jeigu apmokėjimas bus atliktas iki 12val, tikėtina kad dar tą pačią dieną prekės bus išsiųstos. Daugiau informacijos apie pristatymą ieškokite puslapyje Pristatymas.


© 2021 Visos teisės saugomos. Kopijuoti informaciją be administracijos sutikimo draudžiama.