DUK

(Dažniausiai užduodami klausimai. Ir atsakymai į juos)

Kur yra pagamintos jūsų prekės?

Mūsų prekės yra pagamintos Lietuvoje!
Kartono ruošinius mums gamina pirmaujantis Lietuvoje kartono gamintojas, turintis FSC® sertifikatą, kuris pirkėjams suteikia garantiją, kad atitinkamai pagaminti bei pažymėti produktai kilę iš atsakingai tvarkomų miškų.


Kuo jūsų gaminamos prekės skiriasi nuo „standartinių” piešimo namelių parduodamų visame pasaulyje?

Mūsų gaminiai yra unikalūs. Jie yra sukurti ir pagaminti Lietuvoje, iš pilnai ekologiško gofra-kartono laikantis FSC® reikalavimų.
Mūsų gaminiai suprojektuoti ir pagaminti tarnauti ilgą laiką. Jie yra ženkliai tvirtesni (tiek kartono, tiek konstrukcijos prasme), ir saugesni vaikams.
Mūsų žaislas yra tuo pačiu yra ir konstruktorius, leisiantis vaikui su tėvų pagalba susikonstruoti savo pilies bokštą.
Esant reikalui žaislą galima išardyti ir sudėti į dėžę „pailsėti”. Žaislo konstrukcija leidžia jį išardyti ir vėl sudėti dešimtis kartų.


Kaip užtikrinate, kad jūsų gaminys yra pakankamai saugus mano vaikui?

Projektuojant žaislą didelis dėmesys buvo skirtas saugumo užtikrinimui. Visos kartono briaunos tiek viduje, tiek išorėje kurios kelia nors mažiausią riziką žaidimo metu vaikui įsipjauti yra pagamintos specialiu pjūviu kuris įsipjovimo riziką sumažina iki minimumo.
Nors ir nėra mažas, žaislas sukurtas taip, kad negalėtų būtų lengvai vaiko apverčiamas.


Ką daryti jeigu teta nulaužė vėliavos kotą arba tėtis lysdamas į pilį suplėšė duris?

Paprašykite jų kitą kartą žaisti atsargiau 😂, ir kreipkitės į mus – pabandysime padėti.


Kaip laikyti žaislą kai jis nėra naudojamas?

Išrinkite žaislą, sudėkite į dėžę ir laikykite tamsioje, vėdinamoje patalpoje. Siekiant kad kartono fizinės savybės kuo ilgiau nesikeistų, rekomenduojama žaislą saugoti uždarose, sausose ir švariose patalpose: temperatūra 5-30oC, santykinė drėgmė 45-65%.


Ką daryti jeigu šis bokštas man yra per mažas?

Jeigu jūsų yra 4 ar 5 vaikai, tikėtina kad visi į vidų netilpsite. Jeigu turite pakankamai vietos kambaryje, rekomenduojame įsigyti du žaislus. Tokiu atveju jūs galėsite pasidalinti ir žaisti su dviem bokštais, arba iš didesnio kiekio detalių sudėti vieną didelį (platų) bokštą! Mes esame išbandę surinkti bokštą net iš 10 sienų.
Atsiminkite – tai konstruktorius ir jūs patys sprendžiate koks jis turi būti! 👌


Ką daryti jeigu šis bokštas man yra per didelis?

Jeigu turite mažai vietos kambaryje ir šiuo atveju galite improvizuoti: bokštą galima surinkti naudojant ne 8 sienų, bet 7 sienų (tokiu atveju jis iškarto bus šiek tiek mažesnis). Arba galima sujungti tik 3-4-5 sienas ir bokštą pastatyti prie kambario sienos ar net kampe!


© 2021 Visos teisės saugomos. Kopijuoti informaciją be administracijos sutikimo draudžiama.