Intelektinė nuosavybė

Svetainėje esanti raidinė santrumpa MANOPILIS ir logotipas yra saugomi Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų. Kiti šioje svetainėje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti šioje svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

Šioje svetainėje parduodamų prekių dizainas ir konstrukcijos yra šios el. svetainės valdytojo nuosavybė ir yra saugomi Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų. Kopijuoti ar gaminti panašius produktus yra draudžiama.

Šios svetainės turinys, įskaitant jo tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra šios el. svetainės valdytojo nuosavybė. Svetainėje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio el. svetainės valdytojo sutikimo yra draudžiama.


© 2021 Visos teisės saugomos. Kopijuoti informaciją be administracijos sutikimo draudžiama.