Pristatymas

Prekių pristatymas per DPD kurjerį

Tai pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu.
Prekes (po išsiuntimo) Lietuvos teritorijoje DPD kurjeris Jums pristatys per 1-2 darbo dienas (šventiniu laikotarpiu pristatymo laikas gali būti ilgesnis).

Jeigu už prekes apmokėsite iki 11val, tikėtina, kad dar tą pačią dieną prekės bus išsiųstos.

Vakare prieš pristatymą gausite SMS žinutę (arba pranešimą į Viber programėlę, jeigu ją naudojate) su siuntos numeriu ir internetine nuoroda. Ją paspaudus galėsite valdyti savo siuntos pristatymą: keisti pristatymo adresą ar dieną. Tai patogu, jei pasikeitė Jūsų planai ir numatytą pristatymo dieną negalite priimti siuntos. Pristatymo dienos rytą apie numatomą siuntos pristatymo laiką būsite informuotas SMS žinute (arba pranešimu į Viber programėlę, jeigu ją naudojate). Žinutėje bus nurodytas kurjerio atvykimo laikas 1 val. laiko intervalu, pvz. 09:50-10:50.

Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir užpildykite pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 25 EUR.

Prekių atsiėmimas DPD Pickup tinkle (paštomatuose ir siuntų taškuose) nėra įmanomas – dėžė netelpa į paštomatą.

Prekių atsiėmimas Vilniuje

Visiems klientams sudarome galimybę užsakytas ir apmokėtas prekes atsiimti tą pačią dieną Vilniuje (Antakalnyje, Rudausių g.). Tai nėra fizinė parduotuvė, taigi prašome susisiekti (+370 617 90707) ir susiderinti atsiėmimo laiką.

Pristatymas į užsienį

Prekes pristatant į užsienį, galimi papildomi mokesčiai, tokie kaip muito ir pridėtinės vertės mokestis. Juos pirkėjas įsipareigoja sumokėti savarankiškai (mokesčiai priklauso nuo valstybės į kurią bus siunčiama siunta).

Jeigu šalių pasirinkime nerandate norimos šalies – parašykite mums.

Kiti būdai

Jeigu nerandate sau priimtino pristatymo būdo, susisiekite su mumis ir mes surasime tinkamą sprendimą.


© 2021 Visos teisės saugomos. Kopijuoti informaciją be administracijos sutikimo draudžiama.